De aftrap van een nieuw activiteitenseizoen met een nieuw team!

De Bouwvak en de beide kermissen liggen inmiddels alweer achter ons maar gedurende deze periode hebben wij niet stilgezeten, in tegendeel zelfs. Wij zijn hard aan het werk geweest om onze werkorganisatie opnieuw in te richten en een nieuw team samen te stellen met nieuwe en bekende gezichten. "Na het vertrek van Martin (Kuitert, red.) is mijn functie gewijzigd en heeft het bestuur mij gevraagd om een alles tegen het licht te houden en van daaruit een voorstel te doen voor een nieuwe werkorganisatie en de inrichting daarvan. Voor de vakantieperiode is daarvoor een plan uitgewerkt en na de bestuurlijke goedkeuring zijn we in de vakantieperiode begonnen met de uitwerking/implementatie ervan", zo vertelt Johan Molenaar, de operationeel manager van Sport-Koepel. Lees snel verder voor het gehele artikel!"Ook tijdens de 'rustigere' periode (in de derde week van de Bouwvak organiseerde we namelijk i.s.m. Volendam Amusement het Beachvolleybaltoernooi op het Europaplein en de SportCampus in Oosthuizen) stond het inplannen van alle activiteiten op het programma en we kunnen u verklappen dat zijn er een heleboel. Vanaf maandag 18 september barsten de activiteiten vanuit Billy's Sport Project, de Vliegende Sport Brigade, de Sportinstuiven en de Verenigingsondersteuning weer los! In september alleen al staan er zo'n 75 activiteiten gepland en tot en met december loopt dit aantal op tot ruim 350! En we hebben het in deze alleen maar over de activiteiten die we nu al hebben kunnen plannen dus met alles wat er nog op ons afkomt gaan we denk ik wel richting de 450 activiteiten. Alle groepsleerkrachten zijn inmiddels op de hoogte gebracht van de lesroosters en voor alle andere activiteiten gaat de Pr weer opgestart worden. Zoals u kunt lezen gaan wij een hele drukke maar ook een leuke periode tegemoet en ik ben heel trots dat wij ons team na het vertrek van Martin met een aantal (lokale) aanstormende talenten hebben kunnen aanvullen. Iedere sportconsulent is verantwoordelijk voor zijn eigen werkgebied en op onze website onder het kopje het team -> medewerkers stellen zij zich nader aan u voor! 


Sportinstuiven waren weer gezellig en goed bezocht!

Door Sport-Koepel werden ook in deze Voorjaarsvakantie weer als gewaardeerde activiteiten de Sportinstuiven opgezet in alle drie de kernen van onze gemeente. Op maandag en dinsdag van 10.00 tot 16.00 uur vonden de Sportinstuiven plaats in Sporthal Opperdam. Terwijl het buiten winters weer met een koude oostenwind was, kon de jeugd zich in de verwarmde hal lekker sportief vermaken met allerlei sportieve spellen en activiteiten. Bij de entree werden de kinderen verwelkomd door maatschappelijke stagelopers van de Sport-Koepel, die ook in de hal zelf een oogje in het zeil hielden. Enkele nieuwe attracties zijn erbij gekomen, zoals een nieuw luchtspringkasteel en Japanse pakken kunnen aangetrokken worden voor het sumoworstelen. Voetbal en tafeltennis kon gespeeld worden. Drie racefietsen stonden er op rollers, grote kinderspelen, een tekenhoek, badminton, basketbal, etc. :: Lees meer
 

De Vliegende Sport Brigade gaat weer van start

Vanaf deze week zal de Vliegende Sport Brigade weer terugkeren in het straatbeeld in Edam-Volendam. Het doel van dit project is om de kinderen achter de computer en tv vandaan te halen en dat doen wij door middel van twee bakfietsen gevuld met sport- en spelmateriaal. "Gelukkig werkt het weer deze week ook goed mee dus wij hebben er al zin in" zo vertelt consulent sportbuurtwerk Leroy Teunis. "We gaan ook dit jaar weer op dinsdagmiddag richting het Koningsspil in Oosthuizen, op woensdagmiddag richting de Trimaran in Edam en op donderdagmiddag richting de Jozefschool in Volendam. Alle tijden zijn hetzelfde gebleven. Wilt u het complete programma rustig bekijken? Lees dan snel verder" zo besluit Teunis.  :: Lees meer